Koło motoryzacyjne

Działalność koła

Koło Motoryzacyjne w naszej Szkole funkcjonuje już od 2002 roku. W ciągu tych lat członkowie kola godnie reprezentowali Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej - Curie w licznych motoryzacyjnych konkursach, w których zajmowali wysokie miejsca.

Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjny XXI edycja

Uczniowie z klasy trzeciej Technik Pojazdów Samochodowych z ZSZ im Marii Skłodowskiej-Curie: Olak Kamil, Opulski Rafał, Smulewicz Damian w dniu 26.05.2017r. reprezentowali naszą szkołę w rejonowych rozgrywkach Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Etap rejonowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego został przeprowadzony na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacji. W trakcie turnieju oceniana była widza: z przepisów ruchu drogowego i przygotowania pojazdu do jazdy, z historii polskiej motoryzacji, a także z pierwszej pomocy.

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2017 kategoria: MŁODY MECHANIK

Uczniowie z klasy IIITB technik pojazdów samochodowych ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie: Mosakowski Marcin, Nowak Damian, Smulewicz Damian w dniu 08.03.2017r. reprezentowali szkołę w półfinale Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2017 w kategorii Młody Mechanik.

W trakcie konkursu oceniano wiedzę uczniów z technologii napraw pojazdów samochodowych, budowy maszyn i urządzeń do obsługi i napraw, zespołów i elementów pojazdów samochodowych, elektrotechniki i elektroniki motoryzacyjnej, znajomości płynów eksploatacyjnych stosowanych w pojazdach i historii motoryzacji.

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2017)

Uczniowie z Technikum ZSZ im. Marii Skłodowskiej – Curie: Bębenista Mikołaj i Parczewski Radosław w dniu 18.03.2017r. reprezentowali naszą szkołę na Olimpiadzie Techniki Samochodowej (edycja 2017):

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2017) zorganizowana została przez redakcję Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwo Komunikacji i Łączności w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Rolniczych Politechniki Warszawskiej.

Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjny

Uczniowie z klasy trzeciej Technik Pojazdów Samochodowych z ZSZ im Marii Skłodowskiej-Curie: Kuźnicki Dominik, Piękoś Kamil, Suliński Łukasz w dniu 22.04.2016r. reprezentowali szkołę na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym (etap rejonowy).

Etap rejonowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego został przeprowadzony na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacji.

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2016)

Uczniowie z Technikum ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie: Mosakowski Marcin, Opulski Rafał, Szylka Bartosz w dniu 19.03.2016r. reprezentowali naszą szkołę na Olimpiadzie Techniki Samochodowej (edycja 2016):

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2016) zorganizowana została przez redakcję Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwo Komunikacji i Łączności w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Rolniczych Politechniki Warszawskiej.

Targi Motor Show i Techniki Motoryzacyjnej oraz udział w 22 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Wycieczka na Targi Motor Show i Techniki Motoryzacyjnej oraz udział w 22 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Uczniowie z Technikum ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie: Szwech Mariusz, Zieliński Muchał i Żurański Jakub w dniu 01.04.2016r. brali udział w 22 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej (edycja 22) został zorganizowany przez Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, a patronami byli: Politechnika Poznańska, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, „Nowoczesny Warsztat” i „Świat Opon”.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2016

Uczniowie z klasy IIITE technik pojazdów samochodowych ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie:
Sobczak Łukasz, Suliński Łukasz, Szwech Mariusz, Wysocki Mateusz w dniu 10.03.2016r. reprezentowali szkołę w półfinale Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2016 w kategorii Młody Mechanik.

Piąte miejsce w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym na etapie rejonowym

Uczniowie z ZSZ im Marii Skłodowskiej-Curie: Jarzyński Jakub, Szylka Bartosz i Walerowicz Konrad w dniu 16.04.2015r. reprezentowali naszą szkołę na Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym (etap rejonowy) i zajęli piąte miejsce w klasyfikacji grupowej.

Etap rejonowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego został przeprowadzony na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacji.

W trakcie turnieju oceniana była widza: z przepisów ruchu drogowego, z historii polskiej motoryzacji i pierwszej pomocy. Turniej obejmował również jazdę na czas motorowerem i test Stewarta.

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2015)

Uczniowie z Technikum ZSZ im Marii Skłodowskiej-Curie: Chrobociński Rafał, Morawski Radosława, Sobczak Łukasz zostali wyłonieni z grupy 11 uczniów na etapie wewnątrz szkolnym i reprezentowali naszą szkołę w dniu 21.03.2015r. na Olimpiadzie Techniki Samochodowej w Warszawie (edycja 2015):

Olimpiada Techniki Samochodowej (edycja 2015) zorganizowana została przez redakcję Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwo Komunikacji i Łączności w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Rolniczych Politechniki Warszawskiej.

Strony

  • 1
  • 2
  • następna ›
  • ostatnia »