Drużyna medyczna

Drużyna madyczna zaprasza !

Spotkania członków drużyny medycznej odbywają się dwa razy w tygodniu.

Szkolenie w zakresie pomocy przedmedycznej ma na celu przygotowanie młodzieży do niesienia pomocy potrzebującym w przypadku nagłych zachowań i wypadków.

XXIV Ogólnopolskie Mistrzostwa PCK

XXIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy  PCK- etap centralny

Drużyna  Medyczna  Naszej Szkoły w Składzie:

Szkolna Drużyna Pierwszej Pomocy Mistrzem Mazowsza !

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy za nami.

21.05.2016 w Grodzisku Mazowieckim spotkały się najlepsze drużyny z województwa mazowieckiego, które rywalizowały na pozorowanych stacjach oraz rozwiązywały test z wiedzy o Czerwonym Krzyżu i pierwszej pomocy.
Drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych im. M. Skłodowskiej Curie uzyskała tytuł Mistrza Mazowsza i będzie reprezentować Mazowsze, Płock, Oddział Rejonowy PCK i Szkołę w Finale Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Gdańsku.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Nadszedł czas zbierania plonów z pracy Koła Medycznego w roku szkolnym 2015/2016.

Grupa Pierwszej Pomocy PCK z ZSZ im. M. Skłodowskiej Curie zajęła I miejsce w etapie rejonowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.

Pokaz pierwszej pomocy w Przedszkolu nr 25 w Płocku.

Przedstawiciel Szkolnego Koła PCK przy ZSZ im. M. Skłodowskiej Curie wraz z opiekunem, przy wsparciu Instruktora Pierwszej Pomocy PCK odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 25. W tym szczególnym dniu - Światowym Dniu Zdrowia - dzieci z przedszkola poznały podstawy z zakresu pierwszej pomocy.

Dziękujemy za zaproszenie i zaangażowanie w ćwiczenia!

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap centralny– 2015r. Warszawa

12-14.06. 2015r. w Lublinie odbył się finał XXIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK –etap centralny, 16-zespołów (po jednym  z każdego  województwa) i jeden zespół  startujący gościnnie z Ukrainy, w którym rywalizowały o tytuł najlepszego zespołu Pierwszej Pomocy PCK  w Polsce. Na etapie centralnym Grupa Pierwszej Pomocy SK PCK w składzie: Grzegorz Malanowski-kapitan,Dominik Suski, Kamil Górecki, Eryk Matusiak, Szymon Magierski, Jakub Bedyk-rezerwowy,  obroniła ubiegłoroczny wynik , jesteśmy Vicemistrzami Polski  2015 roku

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap okregowy – 2015r. Warszawa

09.05.2015r. Zespół naszej Szkoły uczestniczył w kolejnym etapie XXIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK –etap okręgowy. Tym razem rywalizowaliśmy z najlepszymi drużynami,11 - zespołów  z całego woj. mazowieckiego . Mistrzostwa odbyły się w Warszawie w Parku Skaryszewskim. Wygrana naszej Grupy Pierwszej PomocySK PCK  w składzie : Grzegorz Malanowski-kapitan,Dominik Suski, Kamil Górecki, Eryk Matusiak, Szymon Magierski, Jakub Bedyk-rezerwowy dała awans do etapu centralnego .

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap rejonowy – 2015r. Płock

29.04.2015r.  na terenie miasta Płocka odbyły się XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK – etap rejonowy,11 - zespołów. Zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne Naszego Miasta, Sierpca, atakże startujący poza konkursem zespół  z Płońska , zmagały się z różnymi pozorowanymi zdarzeniami. Na zawodników czekał również test z wiedzy o Czerwonym Krzyżu,Prawie Humanitarnym i Pierwszej Pomocy. Grupa Pierwszej Pomocy SK PCK z naszej Szkoły zdobyła I–sze miejsce i otrzymała Puchar Prezydenta Miasta Płocka, oraz awans do udziału w etapie okręgowym.

Finał XXII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK (Łódź)

W dniach 6-8 czerwca 2014 w Łodzi odbył się finał Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Z niezmierna radością informujemy ze drużyna z Płocka (z Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie) została Wicemistrzem Polski w XXII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK .

Grupa otrzymała również nagrodę za najlepszy wynik z wiedzy o Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Etap okręgowy XXII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK (Grodzisk Mazowiecki)

24.05.2014 odbyły się w Grodzisku Mazowieckim Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK (etap okręgowy), na którym spotkały się najlepsze drużyny z całego Mazowsza.

Strony

  • 1
  • 2
  • 3
  • następna ›
  • ostatnia »